Fertőd - Süttör és Eszterháza - évszázadaiból

A könyv tizenhét fejezetben, közel háromszáz oldalon mutatja be a települést az őstörténeti, régészeti kultúráktól napjainkig.

Külön fejezeteket szentel Süttör és Eszterháza történelmének, Süttör első írásos emlékét őrző oklevéltől (1289) egészen az elmúlt évben Díszpolgári és Pro Urbe kitüntetéssel jutalmazottak névsoráig.

(Süttör a középkorban, Süttör és Eszterháza 1526 és 1950-ig, Eszterháza települése, épületei és kertjei a XVIII. században, a Süttöri Ács és Kőműves Céh, Iskola és egyháztörténet.

MEGVÁSÁROLHATÓ A FERTŐDI HELYTÖRTÉNETI KIÁLLÍTÁS,
J. HAYDN EMLÉKSZOBA JEGYPÉNZTÁRÁBAN,ÉS A VÁROSI KÖNYVTÁRBAN.

(FERTŐD, MADÁCH SÉTÁNY 1. )

Ára: 3.000,-Ft/db

A következő esemény